fbpx ...

AgroUnia zapowiada protesty w całej Polsce. Zablokują cały kraj

Ruch społeczno-polityczny AgroUnia zapowiedziała protesty i blokady dróg w całym kraju. Cała akcja protestacyjna ma się rozpocząć 9 lutego. Dokładnych lokalizacji Jeszcze nie podano, ale mają one objąć zasięgiem całą Polskę i polegać na blokowaniu głównych dróg w kraju.

Nie ma nawet najmniejszego miejsca na bierność i przyglądanie się z boku na to co się dzieje! 9 lutego wychodzimy na drogi, mamy przygotowany plan i będziemy walczyć! Nie oddamy tego co tak bardzo kochamy. Nie damy się spychać na obszary, gdzie już nawet godność nam odbierają.

– poinformowała AgroUnia na swojej stronie w mediach społecznościowych.

Działacze AgroUnii ogłaszają, że trwają właśnie przygotowania do protestu i blokad. Powodem strajku ma być między innymi drożyzna w sklepach. Rolnicy powiązani z Agrounią twierdzą że wyższe ceny w sklepach w żaden sposób nie przekładają się na ich wyższe zarobki. Za tą sytuację obwiniają rząd i polityków. Domagają się zdecydowanych działań ze strony rządu. 

Ludzie są coraz bardziej niezadowoleni przez bezradność, bierność rządu. Ich błędy doprowadzą nas do ruiny. Nie ma miejsca na umieranie w ciszy. My te problemy wyniesiemy na ulicę. Pokażemy im, co nas boli i to co nam obiecywali. Oni się przestraszą, gdy nas zobaczą

– mówią członkowie i działacze AgroUnii.

Zdjęcie ilustracyjne: FB/Agrounia

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.